Wanda sërish përgjegjëse? Icardi flet për marrëdhënien me Leo Messin
Blerja më re e Paris Saint-Germain, Mauro Icardi">Icardi">Icardi">Icardi ka hedhur poshtë pretendimet se martesa e tij me Wanda">Wanda">Wanda">Wanda Nara ka shkaktuar një përleshje të gjatë me Lionel Messin">Messin">Messin">Messin.

Spekulimet për marrëdhëniet e këqija mes dy argjentinasve qarkullojnë prej vitesh, me fillimin e lidhjes mes Icardit dhe Wanda">Wanda">Wanda">Wanda Naras.

Dyshja filluan lidhjen menjëherë pasi Wanda">Wanda">Wanda">Wanda la ish-shokun e skuadrës të Icardit te Sampdoria, Maxi Lopez.

“E kam njohur Messin">Messin">Messin">Messin në Barcelonë vite më parë, unë i lashë njerëzit të flasin, këto janë gjëra që nuk mund t’i shmangim”, i shpjegoi ai Canal + të dielën.

“Unë nuk besoj në këto histori. Unë kam qenë në gjendje ta takoj atë, ai është lojtari më i mirë në botë. Unë e vlerësoj jashtëzakonisht shumë.

“Ata që më njohin mua e dinë kush jam me të vërtetë, dhe kjo është gjithçka që ka rëndësi … Kanë kaluar shtatë vite dhe jam gjykuar më shumë për jetën time personale sesa në lojën time”, theksoi Icardi">Icardi">Icardi">Icardi.
Shtuar më 23/09/2019, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori