Wanda shijon pushimet, nuk shqetësohet për të ardhmen Icardit (FOTO LAJM)

Wanda Nara nuk është aspak e shqetësuar për të ardhmen e bashkëshortit dhe klientit të saj, Mauro Icardi.

Ajo vijon e qetë pushimet verore në krah të sulmuesit argjentinas dhe bukuritë e plazheve që po viziton i ndaj me fansat e saj në rrjetet sociale.

Mauro do të qëndrojë tek Interi, sepse ka kontratë është shprehur Wanda. Më zyrtarizimin e Contes, në fakt, por flitet shumë më pak për sulmuesin, që ose duhet t’i bindet pa kushte trajnerit italian, ose përfundon në tribunë (sigurisht nëse nuk shitet gjatë verës).
Shtuar më 27/06/2019, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori