Wanda zbulon të ardhmen e Icardit
Mauro Icardi me shumë mundësi do të qëndrojë gjatë te Interi. Ai u përfol për një kalim të mundshëm te Reali Madridit, por bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e tij Ëanda Nara ka zbuluar një detaj mjaft të rëndësishëm, shkruan Albeu.com.

"Është ora 00:30 dhe jam ende duke lexuar faqet e rinovimit të kontratës”, shkruan ajo në “Twitter” duke paralajmëruar një rinovimkapitenit zikaltër.

Aktualisht Ikardi përfiton 4.5 milionë euro në sezon dhe kjo shifër pritet të rritet deri në 6. Kontrata e tij skadon në vitin 2021, por rinovimi pritet t’i shtojë atij edhe një vit tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2018, ora 10:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori