Wayne dhe Coleen Rooney te Rihanna (FOTO LAJM)

Ajo vetëm para tre javësh solli në jetë djalin e saj të dytë, por kjo nuk e ka ndalur Coleen Rooney të kalojë një mbrëmje të bukur në shoqërinë e bashkëshortit të saj Wayne Rooney. Çifti i famshëm britanik, të dy 27 vjeç, të cilët mirëpritën fëmijën e tyre të dytë Klay më 21 maj, kanë qënë të dy së bashku në koncertin e Rihannas dje në "Manchester Arena".

Sulmuesi i Manchester United, i qethur zero për shkak se ditë më vonë do ti nënshtrohet një transplanti, është veshur shumë thjesht dhe sportiv, ndërsa Coleen është munduar të jetë sa më sensuale dhe joshëse. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2013, ora 10:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori