Wayne, nëse shkon tek City, je i vdekur
Rooney
Wayne Rooney është njeriu i momentit. Në shtypin anglez nuk shkruhet tjetër gjë veçse komunikimi zyrtar I Rooneyt ku ka thënë se do të lërë Manchester United. Një vëmendje mediatike që mund të sjellë dhe reagime ekstremiste siç ndodi të Enjten ku rreth 40 tifozë, shumë prej të cilëve të maskuar, kanë shkuar tek shtëpia e Rooneyt dhr kanë filluar me kore dhe kërcënime.  Në qoftë se shkon tek City, je I vdekur, kanë qënë fjalët e huliganëve të trëmbur pasi ylli I tyre për kaq vite të pësojë të njëjtin fat si ish sulmuesi tjetër I United,Tevez.(albeu.com)
Shtuar më 22/10/2010, ora 13:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori