BBC: Welbeck zyrtarisht në Arsenal
Pëlqej
Danny Welbeck
UPDATE - Arsenali dhe Manchester Unitedi kanë arritur marrëveshje për transferimin e Danny Welbeck për 16 milionë funte raporton BBC.

Ndërkohë, Daily Expres raporton se Arsenal e kishte në dorë fatin e Radamel Falcaos para se të futej në garë për Danny Welbeck.

Në anën tjetër, Arsenali huazon Ryo Miyaichin te FC Twente.

----
Sky Sport raporton se Dany Welbeck po kryen vizitat mjekësore tek Arsenali.

Për lojtarin kishte interesim edhe nga Tottenham, por vet futbollisti ka zgjedhur Arsenalin.
Shtuar më 01/09/2014, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori