Wenger do të shkarkohet
Anceloti
Ish-trajneri i Chelseat, Carlo Ancelotti, mendon se vendi i Arsene Wenger te Arsenali është e kërcënuar. Ancelotti, i cili ka shprehur haptas dëshirën për të vazhduar të punojë në Angli.

Ai mendon se do të ketë edhe vende të tjera të lira së shpejti, kjo pasi ndonjëri nga trajnerët aktual anglezë që punojnë në Premierligë, do të largohet për të marrë nën drejtim kombëtaren angleze.

"Është e qartë se stoli i Wenger është duke u lëkundur. Dhe pas disa muajsh një trajner anglez do të caktohet për të zëvendësuar Capellon në ekipin kombëtar, që do të lirojë një vend në një klub", ka thënë Ancelotti. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2011, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori