Wenger: Gjermania ka nevojë për Ozilin
Pëlqej
Arsene Wenger ka thënë se Gjermania ka nevojë për Mesut Ozil dhe se Low duhet ta bindë që të kthehet përsëri.

"Gjermania ka nevojë për Mesut Özil, shpresoj që Löw mund ta bindë atë që të kthehet, Mesut është një futbollist i shkëlqyer, nuk më pëlqen fakti që ai u tërhoq nga ekipi kombëtar, kur një lojtar nuk luan në nivel ndërkombëtar".

Kujtojmë se Ozil u largua nga Gjermania për fyrje raciste pasi tifozët e akuzuan për foton që bëri me presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori