Wenger hap portofolin, ja mega-oferta për Kane
Arsenal hap portofolin dhe bën gati 70 milionë euro për të mblërriotur te Harry Kane. Sipas asaj që shkruan britanikja "Daily Express", kjo është mega-oferta e Arsene Wenger për të bindur Tottenhamin që të lerë të lirë yllin e saj.

Kane po zhvillon një sezon fantastik në Premier League teksa në 30 javë të zhvilluara deri tani ka shënuar 19 gola duke ndarë bashkë me Diego Costan vendin e parë të golashënuesve. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2015, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori