Wenger i zgjat dorën Mourinhos, shikoni si reagon portugezi (VIDEO)
Arsene Wenger i ka zgjatur dorën Jose Mourinhos para ndeshjes derbi që është duke u zhvilluar ndërmjet Manchester United dhe Arsenalit.

Trajneri francez ka qenë i pari që ka vendosur t'i zgjasë dorën rivalit portugez. Gjithsesi përshëndetja e tyre nuk ka qenë aq e zakonshme pasi të dy trajnerët nuk e shikuan njëri-tjetrin në sy.

Shtuar më 19/11/2016, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori