Wenger kërkon 25 gola për këtë sezon nga Giroud
Pëlqej
Olivier Giroud është duke u përmirësuar çdo sezon dhe menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, pret që këtë sezon sulmuesi të shënojë 25 gola.

“Ai shënoi 16 gola dhe është shumë bindës.Ju kurrë nuk duhet ta kufizoni një lojtar. Për mua, ai po përmirëoshet çdo vit dhe nuk e përjashtoj që ai të shënojë 25 gola”, u shpreh Wenger. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori