Wenger në sulm: Pas Ozil ja dhe goditja Suarez
Pas goditjes Mesut Ozil Arsenal shikon tashmë nga merkatoja e janarit. Sipas tabloidit britanik "Daily Mirror", pas tentativave të dështuara të verës trajneri Arsene Wenger do të tentojë sërish të sjellë në "Emirates Stadium" sulmuesin uruguajan të Liverpool Luis Suarez.

"Topçinjtë" kanë nevojë të domosdoshme për një sulmues pas mosarritjes së akordit me Demba Ba dhe me fillimin e merkatps së dimrit Wenger do të rinisë bisedimet me "The Reds" për shërbimet e "Pistoleros". /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2013, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori