Wenger: Një ditë Patrick Viera do të drejtojë Arsenalin
Arsene Wenger ka pasur lidhje të veçantë me francezin Patrick Vieira.

Ky i fundit i takoj gjeneratës së artë të londinezëve kur dominonin futbollin anglez në vitet 2003-04.

Sipas trajnerit Wenger, Vieira do të jetë trajner i Arsenalit.

"Ai është elegant dhe karizmatik. Një ditë e shoh si trajnerArsenalit" deklaroi Wenger.

Nderkohe Viera tani drejton skuadreb Nice ne France.
Shtuar më 23/04/2019, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori