Wenger: Pas mbylljes së merkatos, negociatat për rinovim me Ozili ngecën
Pëlqej
Arsene Wenger ka thënë se janë ngadalësuar bisedimet për rinovimin e kontratës me Mesut Ozilin.

Ozil është në fund të kontratës dhe Wenger ka shfaqur besim që lojtarin do ta vazhdojë kontratë.

“Natyrisht. Kontaktet janë ngadalësuar që nga 31 gushti, pasi kemi nevojë për pak pushim dhe kërkojnë fokusim në gara. Por ngadalë do të kthehemi në bisedime”.

Arsenali do të jetë pa Ozilin në ndeshjen e Ligës Premier kundër Chelseat, ndërsa në fushë mund të hedhet nga minuta e parë Jack Wilshere. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori