Wenger hedh dritë mbi kalimin te Milani
Është përfolur shumë për një kalim të trajnerit Arsene Wenger te skuadra e Milanit në rast të një largimit të trajnerit Genaro Gatuso. Së fundmi ka reaguar vetë trajneri francez i cili ka mohuar nënshkrimin me kuqezinjtë.

“Janë lajme të rreme. Nëse do të kisha nënshkruar diku, mund t’jua thoja që tani, por është informacion i gabuar.
Nuk mund t’i kontrolloj thashethemet. Unë mund të kontrolloj vetëm atë që vendos të bëj me jetën time.

Tani për tani, jam i fokusuar që të bëj mirë në TV dhe kjo nuk është e lehtë”, tha Arsene Wenger. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori