Werder befason Dortmund, barazon rezultatin (VIDEO)
Werder po bën një pjesë të dytë shumë të mirë se të parën. Goli i parë që ngushtoi rezultatin i dha zemër vendasve të cilët nuk vonuan shumë dhe arritën të shënonin edhe goline dytë e të barazimit.

Sulmuesi Pizarro arriti të dërgojë topin në rrjetë në minutën e 75’ duke bër të shpërthejë stadiumi. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2019, ora 20:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori