Werner mendon vetëm për një destinacion, ai është Liverpool
Ylli i RB Leipzig, Timo Werner, ka mohuar çdo mundësi për tu transferuar tek skuadra e Manchester United.

Sulmuesi gjerman ka vendosur që ose do të firmos me Liverpool ose do të qëndrojë akoma tek skuadra e tij aktuale, raporton The Athletic.

Përkundër interesimit nga Bayern Munich dhe Manchester United, sulmuesi e ka bërë të ditur se do lërë klubin e tij vetëm për tu transferuar në Anfield Road.
Shtuar më 16/05/2020, ora 19:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori