West Ham-Manchester United, "Djajtë e kuq" e mbyllin në disavantazh pjesën e parë (VIDEO)
Manchester United e ka mbylluar në disavantazh pjesën e parë në transfertë ndaj West Ham, shkruan Albeu.com.

Është Yarmolenko i cili ndëshkoi miqtë në fundin e pjesës së parë me një super gol brenda zonës.

Tashmë skuadrës së Solaskajer i kanë mbetur dhe 45 minuta për të përmbysur rezultatin. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2019, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori