West Ham mund United, Mourinho drejt shkarkimit
West ham ka mundur Manchester United me rezultat 3-1.

Serinë e golave për West Hamin e ka hapur, Felipe Anderson që në minutën e 5' të takimit, ndërsa më pas në minutën e 43', Lindelof ka shkaktuar një autogol.

Pjesa e parë është dominuar nga West Ham, dhe është mbyllur me rezultatin 2-0.

Në pjesën e dytë, Manchester United ka reaguar duke ngushtuar diferencën në 2-1.

Goli i United erdhi në minuten e 71' nga një super godtije me thembër e Rashford.

Por UNited nuk pati shumë kohë për festë pasi, në minutën e 74' West Ham shënoi golin e tretë me anë të Aranutovic.

Tashmë përveç humbjes, trajneri i United, Jose Mourinho, mund të përballet edhe me një shkarkim të mundshëm nga "Djajtë e Kuq". /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2018, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori