White bisedoi privatisht me Khabib, tregon se a do rikthehet në UFC
Dana White ka mbajtur një bisedë private me Khabib Nurmagomedov dhe ka treguar mundësinë e rikthimit të tij në divizion.

Dana White ka treguar më në fund se a do të rikthehet Khabib Nurmagomedov në UFC, pas një takimi që pati me rusin.

"Bazikisht ajo çka ndjen ai, është se ai ka përmbushur të gjitha ato që ka për tu arritur, por ai më tha se do të shikoj duelet ndërmjet Portier dhe McGregor dhe nëse shoh se këta djem japin diçka të veçantë, atëherë unë do të rikthehem dhe të luftoj me ta", tha White.

Sipas White, Khabib do të rikthehet nëse njëri nga luftëtarët "ia mbush syrin".

Pritet të shihen luftërat e fundit, dhe me gjasë Khabib do të rikthehet në UFC.
Shtuar më 16/01/2021, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori