Wijnaldum: Nuk kam folur për rinovimin, mendoj për të dhënë më të mirën
Georgino Wijnaldum ka folur për të ardhmen e tij tek Liverpooli. Holandezit të cilit i skadon kontrata në vitin 2021 ka folur reth rinovimit të mundshëm.

"Unë nuk kam folur me klubin, kam një kontratë pesëvjeçare që ende nuk ka përfunduar - shpjegoi mesfushori i Liverpulit - "Unë vetëm mendoj për të dhënë më të mirën time këtu."

Ndërkohë Georgino Wijnaldum është pjesë e Liverpoolit prejt vitit 2016. Ai deri më tani ka zhvilluar 96 ndeshje në Premier League dukë shënuar dhe 9 gola. /albeu.com/


Shtuar më 16/03/2019, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori