Wolfsburg-Bayern, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

BAYERN MUNCHEN
Bundesliga ngre siparin për vitin 2015 me sfidën e mbrëmjes së sotme mes Wolfsburg dhe Bayern Munchen. Historia e 35 përballjeve të mëparshme flet dukshëm në favor të kampionëve në fuqi që numërojnë 26 fitore, 5 barazime dhe vetëm 3 humbje.

Për vendasit mungojnë Guilavogui, Ox, Felipe dhe Trasch, ndërsa për miqtë Martinez, Alcantara, Lahm, Ribery dhe Rafinha.

Wolfsburg-Bayern Munchen starton në ora 20:30. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2015, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori