Wolfsburgu shkatërron Bayernin (VIDEO)
Wolfsburgu ka arritur të bëjë mrekullinë në fushën e vet, duke mundur Bayernin me rezultatin e thellë 4-1.

Pjesa e parë e takimit ka përfunduar me rezultatin 2-0 për Wolfsburgun.

Për ekipin e Volfsburgut ka shënuar dy herë Bas Dost (4’ dhe 45’).

Edhe pjesa e dytë është dominuar nga vendasit.

Për Volfsbugun ka shënuar dy herë Kevin de Bruyne (53’ dhe 73’), ndërsa për Bayernin ka shënuar Juan Bernat./albeu.com/

Shtuar më 30/01/2015, ora 22:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori