Wolkswagen surprizon Shaqirin (VIDEO)
Pëlqej
Xherdan Shaqiri e ka marrë një dhuratë nga kompania e njohur gjermane për vetura, Volkswagen.

Shaqiri ka postuar një videoFacebook duke e pranuar dhuratën, një veturë luksoze kjo e gjigandit gjerman.

"Mora çelësat për veturën time të re. Faleminderit Volkswagen", ka shkruar ShaqiriFacebook.

Shaqiri po kalon një formë të shkëlqyer me skuadrën e Liverpoolit teksa 15 ndeshje ka shënuar 3 gola, dhe ka dhuruar 3 asistime. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2018, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori