Wolves kalon përsëri në avantazh ndaj Liverpoolit (VIDEO)
Wolves ka kalur përsëriavantazh ndaj Liverpoolit në "Molineux Stadium".

Ai që ka shënuar është mesfshori portugez, Ruben Neves në minutën e 55'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 60'. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2019, ora 22:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori