Wolves shkatërron Arsenal në 45 minutat e para (VIDEO)


Wolves ka befasuar Arsenal në këto 45 minuta të para duke i shënuar jo pak por 3 gola.

Fillimisht shënon një super gol Neves në minutën e 28’ nga goditja e dënimit më pas shënon Doherty në minutën e 37’ dhe në mintat shtesë të pjesës së parë shënon edhe Jota për të shkuar në dhomat e zhveshjes me avantazhin e 3 golave.

Arsenal do e ketë mjaft të vështirë të bëjë dicka pjesën e dytë për të mos thënë të pamundur. /albeu.com/

Shtuar më 24/04/2019, ora 21:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori