Wow! Surprizon emri i trajnerit më të mirë të muajit në Premier League (FOTO LAJM)

Pëlqej
Muaji shtator ka qenë një pjesë e mirë e Wolves, që mori 10 prej 12 pikëve të mundshme në Premierligë.

Trajneri i Wolves, Nuno Espirito Santo e ka fituar çmimin Trajneri i Muajit në Premierligë, pasi skuadra e tij ishte e pamposhtur në muajin shtator.

Wolverhamptoni u ngrit në Premierligë në këtë sezon nga Championshipi, dhe aktualisht është në vendin e shtatë të tabelës, kurse në muajin shtator i ka marrë tri fitore dhe një barazim.

Shtuar më 12/10/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori