Xavi: Ftoj Ribery-n ti bashkohet Barcelones
Albeu.com
Mesfushori i Barcelonës, Xavi ka ftuar yllin e Bayern Munichut, Franck Ribery ti bashkohet gjigantit katalan pas njoftimeve për interesimin e kampionit të Evropës për reprezentuesin francez.“Kam dëshirë që ai të vjen këtu sepse është futbollist i cili mund ti shkatërroj ekipet kundërshtare. Të kemi një futbollist si ai në krah do të ishte e jashtëzakonshme. Jemi përballur me të kundër Bayernin dhe kemi parë se çka është në gjendje të bëjë kur është në pronësi të topit. Do të ishte privilegj të luajmë së bashku”, deklaroi Xavi.
Shtuar më 12/07/2009, ora 23:47
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori