Xavi i këshillon Barcelonës të marin yllin anglez
Ish-legjenda e Barcelonës Xavi Hernandez i ka këshilluar klubit katalanasve të marin Raheem Sterling.

Xavi mendon gjithashtu anësori anglez është i duhuri për krahun e djathtë.

Barcelona duhet t’i paguajë më shumë se 169 milionë euro nëse dëshiron ta transferojë ish-futbollistin e Liverpoolit.

Për Sterling interes ka shfaqur dhe Reali i Madridit.
Shtuar më 26/09/2019, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori