Xhaka i lumtur pas mëngjesit të bërë nga e dashura e tij, shikoni se çfarë shkruan në Instagram (FOTO LAJM)

Pëlqej
Taulant Xhaka, ka postuar një video në Instagram, ku shihet se shijon një mëngjes tradicional.

Ai shihet teksa konsumon petulla, me djathë apo edhe vezë. Siç e shkruan edhe vetë, mëngjesi i është përgatitur nga e dashura, Arbnora.

“Petla nga gruaja ime” – shkruan Xhaka.

Çifti ka disa kohë në lidhje, dhe duket se dashuria mes tyre po shkon për së mbari. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori