Xhaka lihet jashtë për ndeshjet me Liverpool dhe Wolves, lojtarët dalin kundër Emery
Incidenti me tifozët duket se nuk ka kaluar pa dënime për kapitenin e Arsenal, Granit Xhakën.

Trajneri Emery ka vendosur ta lejë jashtë skuadrës për dy ndeshjet e rëndësishme, atë me Liverpoolin dhe Wolves.

Mirëpo sipas atyre që raportojnë mediat angleze, kjo situatë nuk i ka pëlqyer aspak lojtarëve të Arsenal, të cilët i kanë dalë kundra trajnerit të tyre.

Ky vendimi nuk i ka pëlqyer aspak futbollistëve dhe nuk e shikojnë më të përshtashëm trajnerin spanjoll për drejtimin e “topçinjve”.
Shtuar më 02/11/2019, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori