Xhaka ngushëllon familjarët e futbollistëve që humbën jetën nga rrëzimi i aeroplanit
Granit Xhaka ka ngushëlluar familjet e viktimave të skuadrës së Chapecoense

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka u ka shprehur ngushëllime të gjithë familjarëve që humbën jetën në rrëzimin e aeroplanitskuadrës Chapecoense.

“Ngushëllimet dhe lutjet e mia për të gjitha familjet që po kalojnë momente shumë të vështira. R.I.P”, ka shkruar Xhaka. /Albeu.com/

Shtuar më 29/11/2016, ora 19:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori