Xhaka përballet me Shaqirin, Taulanti ka një premtim për tifozët
Arsenal do të mirëpres skuadrën e Stoke Cityt, në të cilën luan mesfushori me tipare sulmuese Xherdan Shaqiri.

Granit Xhaka u ka premtuar tifozëve një dhuratë të madhe për festën e Pashkëve.

“Me të vërtetë mezi po pres që të kthehem në Emirates! Dëshirojmë t’iu bëjmë Pashkët speciale për ju”, ka shkruar ndër të tjerash Xhaka në llogarinë personale të Instagramit.

Theksojmë se Xhaka dhe Shaqiri edhe në të kaluarën janë takuar, kur i pari luante te Borussia Moenchengleadbach dhe i dyti te Bayern Munich. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2018, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori