Xhaka shënon gol kundër Hungarisë, Zvicra drejt fitores
Momentalisht Zvicra ka shënuar tre gola deri tani,kundër Hungarisë dhe po fiton 3:0.

Golin e parë e realizoi mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, në minutën e 18’të.

Ky ndoshta ishte goli më i lehtë në karrierë për shqiptarin, që e shënoi pas një gabimi nga portieri mysafir, Peter Gulacsi.

Kurse për 2:0 realizoiminutën e 20’të Fabian Frei.

Për 3:0 realizoi Steven Zuber në minutën e 33’të.
Shtuar më 07/10/2017, ora 21:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori