Xheko kalon Bosnjën në epërsi ndaj Shqipërisë (VIDEO)
Edin Xheko ka kaluar Bosnjënepërsi ndaj Shqipërisë duke shënuar nga penaltia në minutën e shtatë

Ai realizoi nga pika e bardhë, pas ndërhyrjes jo të rregullt që shkaktoi Naser Aliji brenda zonës së rreptësisë.

Bosnja po udhëheq 1 me 0 në këtë miqësore./Albeu.com/
Shtuar më 28/03/2017, ora 18:20
Xxx
e Martë 28 Mars 2017, Ora 18:51
De Biasi dhe Duka e prishen Kombetaren, duke futur lojtare pa merite. Tamam si ajo lopa qe mbasi e mbush koven me qumesht i ve shkelmin dhe e derdh.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori