Xhemaili përshëndet Napolin: Faleminderit për 3 sezonet e bukura
Pëlqej
Mesfushori shqiptar i Zvicrës Blerim Xhemaili ka përshëndetur nëpërmjet profilit të tij në Twitter Napolin dhe tifozët e tij: "Falenderoj Napolin dhe presidentin për tre sezonet shumë të bukura! Falenderoj njerëzit e Napolit përmbështetjen", shkruan lojtari që u transferua te Galatasaray.

"Falenderoj Bigon, një person që e vlerësoj shumë! Falenderoj Walter Mazzarrin për dy sezonet e paharrueshme por edhe Rafa Benitez dhe i uroj fat të mbarë", shkruan më tej Xhemaili. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori