Xhemajli e Behrami të pamëshirshëm
Valon Behrami dhe Blerim Xhemajli kanë arritur fitore ndaj
Chievos së Përparim Hetemajt. Dyshja shqiptare ishte protagoniste e fitores 4:2 së Napolit, e cila e bën ekipin napolitan të pamposhtur këtë sezon.

Behrami ka qenë titullar, por është zëvendësuar në minutën 65’ nga Xhemajli. Në përbërjen e Chievos gjatë tërë ndeshjes në mesfushë ka luajtur mesfushori nga Skenderaj me pasaportë finlandeze, Hetemaj. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2013, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori