Xherdan Shaqiri "ylli" që po lind te Liverpooli
Xherdan Shaqiri po shfaqë talentin e tij te skuadra e Liverpoolit.

Në ndeshjet e fundit i ka shpërblyer besimin trajnerit gjerman, Jurgen Klopp.

Në 6 ndeshjet e fundit ai ka shënuar 2 gola dhe ka dhuruar 4 assists.

Kjo është një sinjali për Kloppin, pasi duhet të startojë me Shaqirin. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori