Yanga-Mbiwa shumë pranë Romës
Pëlqej
Mbrojtësi i Newcastle, Mapou Yanga-Mbiëa, është shumë pranë kalimit tek Roma në formë huazimi, me italianët që do t'i paguajnë 20% të rrogës lojtarit.

Roma shiti para disa ditësh Benatia tek Bayern dhe ka blerë Manolas, dhe tani po mendon që ta përforcoj më shumë mbrojtjen. /albeu.com
Shtuar më 01/09/2014, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori