Yaya Ture këshillon klubin e tij
Ikona e Manchester City i cili sapo ka rinovuar kontratën e tij ka një mesazh për merkaton e klubit e tij.

Yaya Touré thotë se nënshkrimet duhet të jenë shumë shpejt gati. Yaya Toure thotë: "Unë shpresoj se ata mund të përshtaten shpejt sepse sezoni i ardhshëm nuk do kohë", përcjell Albeu.com.

Në këtë mënyrë Manchester City duhet të përshopejtojë Danilon dhe Benjamin Mendy. Dy lojtarët më të përfolur momentalisht për një afrim të mundshëm, të dy pothuajse të zyrtarizuar. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2017, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori