Yerry Mina nuk humbet kohë, kryen stërvitjen e parë me klubin

Blerja më e re e Barcelonës nuk ka humbur shumë kohë dhe i është bashkuar skuadrës në stërvitje e parë.

Yerry Mina, i cili mbrëmë kreu testet mjekësore me Barcelonën dhe sot paradite u prezantua, nuk ka humbur shumë kohë dhe pasdite ka marrë pjesë në seancën stërvitore të skuadrës.

Mina u transferua nga Palmeiras për 11.8 milionë euro dhe nënshkroi kontratë pesëvjeçare e gjysmë me klubin katalanas. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 22:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori