Yjet e Bayern Munich, sjellin festat para kohe (FOTO LAJM)

Pëlqej
Muaji dhjetor në fakt është muajit festave si krishtlindjet dhe viti i ri. Megjithatë është ende herët për të festuar por yjet e Bayern Munich janë mbledhur bashkë për të festuar, shkruan Albeu.com.

Në fotografitë e mëposhtme zbuloni elegancën dhe veshjen e zgjedhur nga secili futbollist. /albeu.com/


Shtuar më 09/12/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori