Yjet e Parisit, vijnë të dëmtuar telashe për Tuchel
Situatë dramatike tek skuadra e Paris saint Germain, vizitat mjekësore të bëra për Mbappe dhe Neymar nuk japin shumë shpresë për takimin ndaj Liverpool në Ligën e Kampioneve.

Neymar është i sigurtë që do mungojë, braziliani ka një problem në kofshën e djathtë, ndërsa Mbappe ka një shembje të shpatullës së djathtë.

Megjithatë Paris saint Germain nuk i mungojë lojtarët yje si Draxler, apo dhe Di maria megjithatë ata nuk kanë luajtur rregullisht. /albeu.com/


Shtuar më 22/11/2018, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori