Yjet shqiptarë të Zvicrës vizitojnë Kosovën në Hotel
Kosova sonte do të ketë tifozë pranë vetes si mysafire e Anglisë, në ndeshjen që zhvillohet prej orës 20:45. Mirëpo, "Dardanët" pritet të përklrahen nga afër edhe nga Granit Xhaka dhe Albion Ajeti, që luajnë për Zvicrën. Ata e kanë viziutuar sot kampin e Kosovës.

"Granit Xhaka e Albion Ajeti vizituan Kombëtaren e Kosovës në hotel “Hilton", ku u takuan me presidetin Agim Ademi dhe i uruan fat në ndeshjen e sotme", njofton FFK.

Me shumë gjasë në stadiumin e ndeshjes Angli – Kosovë do të jetë edhe Xherdan Shaqiri.
Shtuar më 10/09/2019, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori