Yjet Veri-Jug, Ronaldo e Messi në një ekip (FOTO LAJM)

Yjet e Veriut
Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo do të jenë shokë skuadre së shpejti. UEFA dhe një kompani e madhe marketingu kanë një projekt për zhvillimin e një ndeshjeje, të ngjashme me atë të NBA "All Star Game".

Ekipet e përzgjedhura do të ndahen në Veri dhe Jug, shkruan "Mundo Deportivo".

ekipin e Veriut do të ketë futbollistë kryesisht nga Bundesliga dhe Premier League, ndërsa në atë të Jugut nga Serie A, La Liga, Ligue I dhe kampionati portugez. /albeu.com/

Shtuar më 14/04/2015, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori