Ylli i Bayern Munich pranë Interit
Mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome Boateng është shumë pranë largimti nga Bayern. Ai ka humbur vendin e titullarit teksa mungoi dhe në festën e titullit kampion.

"Sky Sport" bën të ditur se për gjermanin tashmë në garë është futur edhe Interi, edhe pse kontrata e gjermanit skadon në 2021. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2019, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori