Ylli i Chelsea dëshiron Atletico Madridin
Sipas Metro Sport, mbrojtësi i Chelseas Marcos Alonso është duke dëshiruar transferimin tek Atletico Madrid gjatë verës.

Maurizio Sarri vendosi që të startojë me Emerson Palmeri në vend të spanjollit në finalen e Europa Ligës të së mërkurës dhe tani thuhet se spanjolli ka këkuar largimin gjatë verës nga Chelsea.

Atletico thuhet se tashmë ka kontaktuar me Chelsean për të diskutuar një marrëveshje të mundshme për Alonson.
Shtuar më 31/05/2019, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori