E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Ylli i Cityt injoron Manchester United
Portieri i skuadrës së Manchester City, Ederson tha se skuadra e tij mund ta kishte mposhtur United me shifrat me të thella nëse sulmuesit do të kërkonin ta bënin diçka të tillë. Kujtojmë që Manchester City e mposhti United me shifrat e thella 3-1 në “Etihad Stadium”.

“Ne luajtëm një ndeshje të mrekullueshme dhe morëm fitore me meritë. Ne ishim shumë më të mirë se Unitedi, nëse do ta kishim shtyrë veten më shumë, mund të kishin siguruar rezultat edhe më të thellë”, tha Ederson. Vlen të theksohet se me këtë fitore City përforcoi pozitat në vendin e parë dhe është 12 pikë para Unired që pozicionohet në vendin e 8. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2018, ora 12:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori