Ylli i Fitnesit ngre temperaturat në Ishujt Maldive (FOTO LAJM)

Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagoniste në llogarinë e saj në Instagram.

24-vjeçarja nga New Yorku ka përfunduar në ishujt Maldive, ku po shijon diellin e nxehtë dhe detin.

Jen nuk ndërpret për asnjë moment as komunikimin me fansat e saj, ndërsa poston vazhdimisht foto mjaft ‘të nxehta’ Instagramin e saj, duke bërë që vëmendja të jetë maksimale. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2019, ora 21:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori