Ylli i Interit i jep fund beqarisë, martohet me "bombën" Filipa Brandao (FOTO LAJM)

Mbrojtësi i Interit Cedric Sores i ka dhënë fund beqarisë teksa është martuar me parteneren e tij, Filipa Brandao.

Ata kanë një lidhje të konsoliduar bashk që prej viti 2016 dhe tashmë duken më të lumtur se kurrë që e kurrorëzuar lidhjen e tyrë në martesë.


Shtuar më 26/06/2019, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori